آنچه درباره گروه صنعتی حرارت مخزن ( منبع کوئل دار ) باید بدانید!

درباره حرارت مخزن تولید کننده منبع کوئل دار

گروه صنعتی منبع کوئل دار دوجداره حرارت مخزن با بیش از 20 سال سابقه درخشان در خدمت رسانی به مردم و مشتریان عزیز در زمینه های تولید انواع منابع دوجداره کوئل دار و منبع دوجداره و مخزن شوفاژ و انواع سختی گیر و مبدل حرارتی و ارایه خدمات راه اندازی و تعمیر موتورخانه ها می باشد .این مجموعه آمادگی همکاری با پیمانکاران و همکاران را با بهترین کیفیت و قیمت دارا می باشد . هدف منبع دوجداره حرارت مخزن جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد و همیشه مسیر خود را در رسیدن به رضایت شما قرار داده ایم.

حرارت مخزن

همواره توجه اساسی در این مرکز بر روی هماهنگ سازی محصولات با استاندارد های روز دنیا می باشد تا بتوانیم رغیب بزرگی برای محصولات خارجی باشیم و بازار داخل را به سمت تولید با کیفیت ملی جلب نماییم و همچنین استفاده از نیروی کار متخصص ایرانی و مواد اولیه درجه یک را در دستور کار خود قرار داده ایم تا محصول مرغوب با برند ایرانی جایگاه خوبی در کشور های همسایه پیدا کند و همواره این خط مشی از افتخارات ماست.

منبع کویل دار

از منابع پر کاربرد بهینه برای تامیین آبگرم بهداشتی در واحد های خانگی و صنعتی منبع کوئل دار باشد که به عنوان تاسیسات گرمایشی است و در ابعاد مختلف و به درخواست مشتری با شکل افقی و عمودی می باشد که جهت گرم کردن آب سرد به کار می رود که آب گرم با استفاده از چند لوله رفت و برگشت حرارتی گردش می‌کند. جنس این لوله‌ها معمولا از مس است اما به دلیل پایین آوردن هزینه ها از ورق گالوانیزه نیز استفاده می شود. در ساخت منبع آب گرم کوئل دار، دوجداره، انبساط و ذخیره آب سرد مصرفی، معمولا از ورق فولادی با پوشش آبکاری گالوانیزه و بعضا در صنایع غذایی و دارویی از ورق استیل استفاده می گردد. مجموعه حرارت مخزن بهترین برندهای منبع آب گرم کوئل دار دوجداره در پاکدشت ، تهران و تمام استان های کشور ایران می باشد.

 

مخزن خوابیده و ایستاده

منبع کویلی یک مخزن خوابیده و ایستاده از جنس فولاد و استیل است که می توان از این منبع به جای یک آبگرمکن استفاده کرد، منبع کویلی از ساده ترین تبدیل کنندهای حرارتی است منبع کویل دار اجزای تشکیل دهنده ای دار که عبارتند از یک بدنه فلزی که دارای شکل ها مختلفی می باشد مانند بدنه به شکل استوانه ای ایستاده و یا به شکل استوانه ای افقی و در بالا و پایین مخزن دو عدد عدسی محدب و دارای کویل از جنس مس و دارای تجهیزات مانند شیر اطمینان،پایه و غیره می باشد.